גולש/ת יקר/ה אנו מקווים שתהנו מן האתר, מהמידע הרב שהוזן בו ובכמות המוצרים הענקית שניתן למצוא בו.
להלן תקנון השימוש באתר:

 1. תקנון השימוש מנוסח בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, אולם הוא מתייחס כמובן גם לנשים.
 2. כל רכישה באתר מהווה הסכמה לתנאי התקנון.
 3. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.
 4. מטרת התקנון להסביר לך הגולש מה הן זכויותיך וחובותיך בעת הגלישה והרכישה באתר.
 5. החברה שומרת על זכותה לשנות תקנון זה מעת לעת, אולם כל שינוי יחול אך ורק על שירותים שנרכשו לאחר השינוי.
 6. האתר הוא חנות וירטואלית בו מוצגים מוצרים ושירותים מסוג אביזרי רכב, באתר יוצגו כתבות, תוכן, מידע ופרסום כללי לגבי שירותים שונים, רשאים לבצע רכישה בני 18 ומעלה בעלי תיבת דואר אלקטרונית ובנוסף ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.
 7. הגלישה בחנות האתר ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו מהווהים את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון ולפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה הנך מתבקש לא לעשות רכישה באתר.
 8. בעלי האתר מעוניינים לשלוח אליך מדי פעם בפעם דואר אלקטרוני מידע בדבר שירותי האתר וכן מידע שיווקי ופרסומי, מידע כזה יישלח אליך רק אם נתת הסכמה מפורשת לכך, ובכל עת תוכל לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלתו.
 9. המחירים המוצגים בכל שיטות המכירה כוללים מע''מ על-פי דין.
 10. הזמנות שערכן הכולל מתחת לסך של 399 ₪ יישלחו על ידי חברת שליחויות במסירה אישית בעלות של 35 ₪ שיתסוופו לסכום הרכישה, הזמנות שערכן מעל לסכום של 399 ₪ יישלחו באותה שיטת מסירה ללא חיוב נוסף.
 11. הזמנות באיסוף עצמי ללא תוספת תשלום אולם יש לוודא מראש מלאי ושעות פעילות החנות.
 12. ביטול הזמנה בכל שיטות המכירה יעשה באמצעות פניה דרך דוא"ל / וואטסאפ / פקס ויכלול את פרטי הרוכש המלאים כולל ת.ז. ואת פרטי ההזמנה (תאריך סכום שיטת תשלום וכו').
 13. חוק הגנת הצרכן לקריאה : https://www.nevo.co.il/law_html/law00/70305.htm
 14. ביטול עסקה שלא עכב פגם במוצר יחוייב ב50 ₪ דמי ביטול או 5 אחוז מערך המוצר (הנמוך מבינהם).
 15. רשאית החנות לקזז דמי משלוח עבור המוצר (גם אם עלות המשלוח היא 0)
 16. ביטול רכישה שבוצעה בכרטיס אשראי רשאית החנות לקזז דמי סליקה של חברת האשראי בגובה של 2.6 אחוז או 59 ₪ הגבוה מבינהם.
 17. ביטול עסקה עכב פגם במוצר לא תחוייב בשום עמלה.
 18. החנות לא תזכה לקוח עבור הוצאות שילוח וכד' שנוספו למבקש לבטל עסקה.
 19. לקוח ששילם במזומן ומבקש לבטל עסקה ישא בכל ההוצאות הנזכרות מעל והתשלום יתבצע בשיק או בהעברה בנקאית ע"פ שיקולי המנהלים.
 20. אין זכות החזרה על גגון ו/או מנשא
 21. יתכן ושירות זה נעזר בקבצי Cookie המוצבים במחשבך בכדי לנהל ולהתאים את מערך הפרסומות. מובהר כי שימוש זה נעשה בכפוף למדיניות הפרטיות של שירות הפרסום ואינו כפוף למדיניות הפרטיות של האתר.
 22. מקרים בהם החנות רשאית לבטל עסקה על דעת עצמה: טעות חריגה בפרסום (ט.ל.ח), מקרה של שיבוש ימי עסקים, מקרה של חוסר במלאי ומקרה שבו נציג מטעמנו לא יוכל ליצור קשר עם הלקוח כתוצאה מכוח עליון.
 23. צוות האתר עושה ככל שביכולתו על מנת לעדכן את האתר (מוצרים, מחירים, מבצעים, חדשות וכו') לעתים כמו כל בן אנוש גם אנחנו טועים! חשוב לציין כי מפרט המוצרים נלקח מאתרי היצרניות ומסתמך עליהן אולם חשוב לציין שכל טעות בפירסום לא מחייבת את החנות או היצרניות (ט.ל.ח)
 24. אישור בתיבת המייל ישלח במס' שלבים: א- אישור על קבלת ההזמנה באתר ב- אישור על חיוב כרטיס האשראי ג- אישור על משלוח בדואר + קבלת מס' מעקב לדואר ישראל.
 25. פרטי האשראי לא יועברו לעולם לגופים חיצוניים.
 26. תמונות וסרטי הוידאו באתר הם לצורך המחשה בלבד.
 27. החנות שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים בכל עת וללא הודעה מוקדמת, האתר עובד במקביל מול מס' אתרי השוואות מחירים אולם המחיר הקובע הוא המחיר המופיע באתר החנות בלבד.
 28. עסקה שלא תאושר ע"י חברת האשראי תבוטל ומייל מפורט ישלח ללקוח, אין החנות או מי מטעמה מחוייבים להודיע טלפונית ללקוח אלא רק על ידי אי מייל.
 29. כל המוצרים באתר חדשים אלא אם צויין אחרת.